Tweet Açıkhava Reklamcılığı (#OutdoorAdvertising #OOH): 25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali İstanbul 25-28 Eylül 2013

24 Eylül 2013 Salı

25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali İstanbul 25-28 Eylül 2013Festival Hakkında


Türkiye’nin ilk yaratıcılık festivali
Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen; Türkiye’nin ilk yaratıcılık yarışması Kristal Elma bu yıl 25’inci kez sektör temsilcileri ile buluşmaya hazırlanırken, sektörün yaşadığı değişime paralel olarak yenilenerek 4 günlük bir festivale dönüşüyor.
25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali 4 gün boyunca reklam, pazarlama, medya ve iletişim endüstrisinin tüm paydaşlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.
Festival kapsamında düzenlenecek olan konferanslar, seminerler, paneller, çalışma atölyeleri, master class eğitimler, gösterim ve sergiler dahil olmak üzere 75 etkinliğin yanı sıra, sundukları içerik ve ilham verici konuşmalarıyla Türkiye’de yaratıcılığın kalite çıtasının yükselmesine katkı sağlayacak 40’tan fazla yabancı konuşmacı festivalde yerini alıyor.
25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali, sadece reklam sektörü profesyonellerinin değil,  marka ve reklamveren dahil olmak üzere iletişim endüstrisinin tüm temsilcilerini buluşturacak bölgesel bir networking platformu olmaya hazırlanırken, sektörün tüm unsurlarını bir araya getiren bir endüstri fuarı etkinliğine de ev sahipliği yapıyor.
Festivalin 4. ve son günü olan Future 25 Günü, tam günlük bir eğitim kampı formatında sektörün gelecek 25 yılını tasarlayacak genç katılımcılar ile sektörün önemli temsilcilerini ve ismi ‘yaratıcılık’ ile özdeşleşmiş olan kreatif reklamcıları biraraya getiriyor.
Kaynak
Bigumigu tarafından hazırlanan Ödül Kazananlar Listesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder